Wróć na portal Mindly.pl 

 

REKLAMA:  

rozmiar czcionki A A A
czytano 6687 razy

MANSON BAND - skład i dyskografia

         Jan Manson - leader, wokalista, kompozytor i gitarzysta Człowiek legenda żywcem wyjęty z konfederackiego południa cieszący nieposzlakowaną opinią wśród muzyków i fanów. Artysta przez duże "A"....poeta drogi tworzący na pograniczu rocka country i bluesa, poruszający w swych kompozycjach coś nie uchwytnego.... coś co nazywamy mądrością życiową, teatrem przemijającego czasu.

Darek "GORYŚ" Gorczyński - GORCZYŃSKI - gitarzysta i aranżer. Zawsze stonowany optymistycznie nastawiony do życia, dobry obserwator życia, człowiek "dusza", gitara.... dla nie go nie ma tajemnic, jest jedyny w swoim rodzaju.... prawdziwy rock&rollowiec, realista twardo stąpający po ziemi.

     JAREK "HERMASZEWSKI" - gitarzysta... trochę zwariowany... jego gitara to korzenie rodem z południa, zna się na rzeczy... człowiek, który wniósł świeży powiew i godnie zastąpił byłego wioślarza jego hobby to browar i satyra na rzeczywistość...jednym słowem to przyjemność pracować z takim gościem.

    TOMEK "DRED" BURDZY - basista...profesjonalista w każdym calu, zawsze pogodnie nastawiony do życia... choć po przejściach uwielbia muzykę reagge i dobry browar...i dobry towar cokolwiek by to znaczyło... jest naszą maszyną napędową,która nigdy nie zawodzi na koncertach.

       BOGDAN "BOBESZ" MRÓZ - harmonijka ustna i wokalista… wirtuoz tego Instrumentu, niepowtarzalny styl... ceniony wśród muzyków, gość na którego zawsze można liczyć... człowiek poukładany, od początku współpracujący z Mansonem na dobre i na złe, jest ikoną zespołu, jest nie powtarzany...


    GRZEGORZ "PAUZA" WOŹNIAK - perkusista... człowiek który bardzo serio jest zainteresowany sprawami zespołu… ceniony instrumentalista, przyjaciel… dobry duch zespołu, solidna firma ... każda kapela chciałaby mieć w swoim składzie takiego bębniarza.


"Samotny Wilk I" rok 1995 wydana przez radio Opole

styl country

"Samotny Wilk II" rok 2000 wydana przez polski traker - Kraków styl country - rock

" Koncert live" rok 2005 nie wydana

Teledysk " Szosa nocą" rok 2007 zrealizowany przez Polsat na zlecenie agencji

" Syndykat" w Krakowie

Źródło: www.mansonband.pl
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji COUNTRY.WORTALE.NET.


Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone © Wortale.net - | mapa witryny | login