Wróć na portal Mindly.pl 

 

REKLAMA:  

rozmiar czcionki A A A
czytano 4594 razy

Alicja Boncol - zarys ogólny

"Są gwiazdy, o których się plotkuje i są Artystki, o których się mówi. Są wykonawczynie odkrywane i lansowane z racji ich walorów estetycznych i są takie, których wystarczającym orężem jest głos i osobowość. I jest ...

  

ALICJA BONCOL

 Błyskotliwa gwiazda, będąca obiektem plotek i sensacji, a zarazem rzetelna Artystka, szanowana przez muzycznych profesjonalistów. Zjawiskowo piękna i huraganowo dynamiczna w swym scenicznym wcieleniu, arcy-kobieca, budząca zwierzęce żądze wśród fanów, jest przy tym niebywale kontaktowa, ciepła, kumpelska, obdarzona szalonym poczuciem humoru. To tak, jakby w jednej osobie spotkały się Dolly Parton, Shania Twain i Tina Turner. Co nie oznacza, że Alicja Boncol kogokolwiek naśladuje! Owszem, jej szkołą były dokonania wielkich artystek amerykańskiej muzyki country, dzięki czemu stała się najlepszą w kraju stylistką tego gatunku. Ale jest wyłącznie sobą. Każdy utwór, który śpiewa, czy to oryginalną kompozycję, czy standard wsławiony wcześniejszymi interpretacjami, zabarwia własną charyzmą, energią i sercem.

No i jej głos. Krystalicznie dźwięczny, silny, przestrzenny, o dużej rozpiętości i nieskazitelnie czystej intonacji. Sprawdzający się w szerokim spektrum repertuarowym, od countrowej klasyki poprzez zmysłowe ballady aż po drapieżnego, rockowego „pazura”. Czasem o takich osobach mówi się, że mają w sobie to coś”.

W wypadku Alicji to poważne niedopowiedzenie. Bo ona ma w sobie „to wszystko”. Aż niesprawiedliwe!"

 

Lonstar

Żywa legenda polskiego country

 

źródło: www.ala.boncol.pl

 
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji COUNTRY.WORTALE.NET.


Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone © Wortale.net - | mapa witryny | login