Wróć na portal Mindly.pl 

 

REKLAMA:  

rozmiar czcionki A A A
czytano 967 razy

Jak zorganizować udany event?

Na Twoich barkach ciąży obowiązek zorganizowania masowego eventu lub kameralnej imprezy dla pracowników firmy? Nie da się ukryć, że odpowiedzialność jest spora. Z pewnością zależy Ci, żeby każdy uczestnik takiego spotkania dobrze się bawił. Jest wiele ciekawych pomysłów, jak urządzić udany event. Warto zdać sobie jednak sprawę, że dobry pomysł to nie wszystko. Każdy jeden element musi współgrać z pozostałymi, aby wszystko razem tworzyło jedną spójną całość.

Zacznij od dobrego planu

Nie działaj pochopnie. W pierwszej kolejności spisz sobie na kartkę lub w edytorze tekstowym na komputerze poszczególne punkty imprezy, które powinieneś zorganizować. Muzyka, jedzenie, dodatkowe atrakcje - wszystko to jest ważne. Wystarczy zapomnieć o jednym elemencie i już wszystko się posypie. Miej też na uwadze, że punktem wyjścia podczas organizacji każdej imprezy jest budżet. Niezależnie od jej charakteru, musisz znać możliwości finansowe. Prawdą jest, że im więcej funduszy tym więcej atrakcji możesz przewidzieć dla uczestników imprezy, dzięki czemu nie będą się oni podczas niej nudzić. Musisz też mieć pomysł na event i scenariusz, który punkt po punkcie będziesz realizował. Weź też pod uwagę zainteresowania gości oraz ich upodobania.

Wybierz miejsce i datę eventu

Nietrudno jest się domyślić, że wygląd miejsca w dużej mierze będzie zależeć od oczekiwań organizatora oraz ilości potencjalnych gości. Raczej nie uda Ci się pomieścić 200 uczestników na sali, która jest w stanie ugościć max. 100 osób. Dodatkowo jeśli podczas imprezy przewidujesz tańce i zabawę to w obiekcie musi być odpowiednia ilość wolnego miejsca, żeby każdy mógł znaleźć dla siebie odrobinę wolnej przestrzeni.

Urozmaicenie wieczoru

Wybór samych atrakcji to bardzo ważna sprawa, nikt przecież nie wspomina imprez, na których przez cały czas podpierał ściany. Dobrym pomysłem jest organizacja oprawy tanecznej lub artystycznej, która rozrusza towarzystwo i zachęci je do zabawy. Show taneczne z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich zgromadzonych i nada eventowi nowego wyrazu. Odpowiedni dobór muzyki, zaplanowanie choreografii oraz stylizacji tancerzy pozwoli stworzyć widowiskowy występ taneczny, poprzez który będzie można nawet efektownie zaprezentować produkt lub nawiązać do przesłania wydarzenia. W ten sposób upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu, zaproszeni goście będą zadowoleni, a i Ty osiągniesz solidną reklamę.

Artykuł partnera.
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji COUNTRY.WORTALE.NET.


Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone © Wortale.net - | mapa witryny | login