Wróć na portal Mindly.pl 

 

REKLAMA:  

rozmiar czcionki A A A
czytano 3802 razy

Majówka Country w Pomiechówku

 

"MAJÓWKA" COUNTRY W POMIECHÓWKU

 

         W piątek 01.05.2009r w Pomiechówku koło Warszawy odbyło się rozpoczęcie sezonu letniego w Country. W "Majówce Country w Pomiechówku" główną atrakcją był koncert Michała LONSTARA z zespołem, poprzedzony występem Konrada Milczarskiego.  Koncert prowadził Mikołaj Kruczyński.

 

       Konrad zaśpiewał wyłącznie po polsku, piosenki o miłości przeplatane utworami o zabarwieniu politycznym. Najbardziej podobała się piosenka o kryzysie.

 

              Michał z zespołem zagrali utwory ze zwycięskiej w tegorocznym plebiscycie "Dyliżansu" i portalu "Saloon" płyty  pod tytułem "Co to jest to Country". Między innymi zagrali piosenkę tytułową i zwycięzcę kategorii "piosenka", utwór "Do Sejn"

           Utwory napisane przez LONSTARA przeplatane były znakomitym wykonaniem standardów country.  Na zakończenie naszego spotkania z muzyką Country i zespołem LONSTAR BAND, wykonali oni "City Of New Orelans" autorstwa Dannego O'Keefee, śpiewanego również wcześniej przez Johnny Casha i Willie Nelsona oraz "Muleskinner Blues" Jimmie Rogersa z 1932r

 

        Organizacja imprezy była świetna. Atmosfera fantastyczna. Ci których nie było niech żałują. Brakowało może tylko podestu do tańca. Ale i to nie przeszkadzało niektórym upiększać utwory wykonywane przez LONSTARA tańcem Country. Prym wiódł w tym oczywiście niezawodny w takich sytuacjach "Dancing Riders"

        Kulminacją był zaśpiewany przez LONSTARA utwór "Na południe" do którego zatańczyła grupa ponad 20 osób.

 

        Rozpoczęcie sezonu wypadło znakomicie. To dobry prognostyk na cały nadchodzący sezon. Aż miło pomyśleć co się w nim będzie działo.

 

       Dzięki Marcinowi i jego ekipie z "Drogi 62", na mapie miejsc z ciekawymi imprezami Country mamy kolejną, rozpoczynającą sezon. Mam nadzieję, że będzie to impreza cykliczna i zawsze na rozpoczęcie sezonu będziemy się spotykać na "Majówce Country w Pomiechówku"

 

Piotr "dzidzia" Pleskot
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji COUNTRY.WORTALE.NET.


Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone © Wortale.net - | mapa witryny | login