rozmiar czcionki A A A

ciekawe linki

 

Strony informacyjne i fora internetowe:

www.saloon.pl - tu znajdziecie informacje na temat imprez country w Polsce

www.countrymusic.fora.pl - tu znajdziecie jedno z ciekawszych miejsc do porozmawiania o country

 

Artyści polscy:

Michał Lonstar - www.lonstar.pl

Tomasz Szwed - www.t-szwed.pl

Paweł Baczkowski - www.baczkowski.art.pl

Czarek Makiewicz - http://cezarymakiewicz.pl

Ala Boncol & Koalicja - www.ala.boncol.pl

Drink Bar - www.drinkbar.com.pl

Manson Band - www.mansonband.com.pl

Wojciech Dudkowski - www.wojciechdudkowski.pl

 

Artyści zagraniczni:

Alan Jackson - www.alanjackson.com

George Strait - www.georgestrait.com

Travis Tritt - http://travistritt.com/

Randy Travis - www.randytravis.com


Zespoły taneczne:

Dancing Riders - www.dancingriders.pl

Dixie Rose - www.dixierose.pl

Rodeo - http://rodeo.prv.pl/ 





Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji COUNTRY.WORTALE.NET.
Wszelkie prawa zastrzeżone © idea4you.eu - Projektowanie stron WWW dla każdej firmy | System CMS | | mapa witryny | login